HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

PİDATA Bilişim Teknolojileri A.Ş.; 2018 yılında FONET ailesinde birincil hizmet konusu olan Hastane Bilgi Yönetim Sistemi’nden farklı yazılım projeleri geliştirilmesi, yeni teknolojilere yatırım yapılması ve özellikle uluslar arası projeler gerçekleştirilmesi amacıyla FONET  iştirak şirketi olarak kurulmuştur.

Vizyonumuz ;

İlkelerimizden vazgeçmeksizin, yenilikçi, sektör bağımsız, yüksek kalitede, akılcı projeler geliştiren, yurtdışı pazarlarda da başarı elde eden ve bunu yaparken önce çalışan sonra müşteri memnuniyetini hedefleyen sıra dışı bir teknoloji şirketi olmak.

Misyonumuz ;

Sahip olduğumuz değerlere inanıyor ve ileri teknolojileri kullanarak katma değeri yüksek projeler geliştirmek için çalışıyoruz.

EKİBİ BÜYÜTÜRKEN

Titiz Çalışma
Becerisi

20

BİLİŞİM SEKTÖRÜ
TECRÜBESİ / YIL

+300

PROJE DENEYİMİ

45%

EKİPTEKİ KADIN
ÇALIŞAN ORANI

8

AYLIK ŞİRKET İÇİ EĞİTİM / SAAT

EKİBİMİZ

PiDATA, genç, dinamik, yenilikçi, araştırmacı ve ülkemiz dışındaki coğrafyalarda da başarı odaklı projeler geliştirmek için heyecan dolu ekibi ile yola çıkmıştır.

Genel Müdürümüz  Sayın M.Fatih AKTAÇ, bilişim sektöründeki 17 yılı aşkın tecrübesi ile PiDATA’ ya yön verip başarıya ulaşmak için ekibine liderlik etmektedir. 

 

Operasyon

Analiz, Eğitim, Kurulum, Destek, Test Uzmanları

Test Yeteneği
90%
Eğitmenlik Becerisi
84%
Alan Uzmanlığı
80%

Yazılım Geliştirme

Fikri Kodla Buluşturanlar

Innovasyon
87%
Microsoft .Net Core
89%
Web Teknolojileri
96%

Yönetim

Planlar, Organize Eder, Yönetir ve Kontrol Eder

Ekip Oluşturma
84%
Liderlik
88%
Planlama
91%

İş Geliştirme

Planlayan ve Sonuçlandıranlar

Sözleşme Yönetimi
90%
Büyük Proje Tecrübesi
95%
Sosyal Medya
86%

BELGELERİMİZ

TEKNOLOJİ ORTAKLARIMIZ

İNSAN KAYNAKLARI

PİDATA Ailesi, bilişim sektörünün en yenilikçi projelerini hayata geçirirken; çağdaş ve stratejik İnsan Kaynakları yaklaşımları ile çalışanlarının yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı da hedeflemektedir. 

Şirketimizi geleceğe taşıyacak tüm fertlerimiz, ilkelerimiz ve değerlerimizin oluşması, korunması ve geliştirilmesinde sürecin parçasıdır.

IK yönetimi olarak amacımız, doğru adayları şirket ağına kazandırmak, potansiyel aday sayısını arttırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek ilgili pozisyonlara yerleştirmektir. 

Başvurmak için lütfen aşağıdaki formu doldurarak bize iletiniz. 

CV Yükle | pdf dosya seç

FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1997 yılında Sağlık Bilişimi alanında faaliyet göstermek için kurulmuş  bir bilişim firmasıdır. 

Sağlık Bilişimi alanında, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS), sistem entegrasyonu, danışmanlık ile anahtar teslim proje hizmetleri sunmaktadır. Ana faaliyet konusu sağlık bilişimi olmak üzere alan uzmanlığı ile ilişkili farklı bilişim projelerinde de yer alabilmektedir.

Sağlık sektöründe bilişim teknolojilerinin kullanılması ve uluslararası standartlarda hizmet veren sağlık kuruluşlarına sahip olunması için yoğun çalışmalar yürüten firmamız, gelişen teknoloji ve sürdürdüğü arge çalışmaları ile sağlık kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine öncülük etmektedir.

Fonet, geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve dinamik kadrosu ile hastanelerin tıbbi, idari ve finansal tüm iş süreçlerinin dijital bir yapı içerisinde yönetilmesini sağlayarak, sağlık profesyonelleri ve yöneticilerinin etkin bir çalışma ve yönetme ortamına kavuşmasını ve sağlık hizmet kalitesinin yükseltilmesini hedeflemektedir.

Fonet, gerçekleştirdiği yüzlerce proje ile sağlık bilişiminde sektörün lideri durumundadır.

Fonet, Borsa İstanbul’a kote ve 450+ çalışan sayısına sahiptir.